Systemy rurowe jako ułatwienie w montażu regałów
Systemy rurowe jako ułatwienie w montażu regałów

Przy obecnym tempie naszego życia, uniwersalność idąca w parze z szybkim i skutecznym działaniem to niezwykle atrakcyjne dla konsumenta cechy. Przedsiębiorcy, wykorzystując tę tendencję, unowocześniają wiele podstawowych rzeczy codziennego użytku, tworząc z nich wielofunkcyjne przedmioty. Mimo że niektóre z tego typu projektów są raczej przerysowane i całkowicie zbędne, tak w wielu przypadkach proces unowocześniania prowadzi do otrzymania naprawdę przyzwoitych alternatyw ułatwiających wykonywanie codziennych obowiązków.

 

Szybkość, dowolność konfiguracji i intuicyjna obsługa

 

Rewolucja ta zaszła także w obszarze ekspozycji towaru w sklepach. Dawne masywne regały, na których nieustannie zbierał się kurz, obecnie wyparte zostały przez systemy rurowo-złączkowe, które niemalże we wszystkim prześcigają dawny sposób prezentowania towaru. Wspomniane rozwiązanie najczęściej wykorzystywane jest przez sklepy odzieżowe, które przy pomocy tego typu systemu posiadają możliwość stworzenia indywidualnych, często oryginalnych, szkieletów regałów i stojaków. Taka dowolność w konfiguracji stanowi największą zaletę konstrukcji rurowo-złączkowej, a swoboda oraz szybkość, z jakimi w łatwy sposób możliwa jest zmiana jej kształtu, zachęca do częstej zmiany sklepowej ekspozycji, co równocześnie stanowi doskonałą technikę sprzedażową.

 

Oprócz stojaków i regałów, przy pomocy tego typu alternatywy, możliwe jest zbudowanie przymierzalni dostosowanej do warunków pomieszczenia! Kolejną zaletą systemu rurowego jest jego niewielki koszt - do zbudowania konstrukcji potrzeba wyłącznie kilku rurek oraz odpowiednich elementów spajających je ze sobą, a jego łatwy i intuicyjny sposób montażu stanowi kolejny powód zachęcający do spróbowania tego typu rozwiązania. Takie rozwiązanie znajduje również zastosowanie w magazynach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl